HaberlerSamsunspor Haberleriİsmet Taşdemir gidiyor! İşte ilk aday

İsmet Taşdemir gidiyor! İşte ilk aday - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da Teknik Direktör İsmet Taşdemir'le bugün yolların ayrılması beklenirken, yeni hoca için ilk adayın Yalçın Koşukavak olduğu öğrenildi

İsmet Taşdemir gidiyor! İşte ilk aday

Samsunspor'da bugün toplanacak olan Samsunspor A.Ş. yönetiminin Teknik Direktör İsmet Taşdemir'le yollarını ayırması bekleniyor. Taraftarlar, Yüksel Yıldırım tarafından açıklanan bu kararı sonuna kadar desteklerken, bir yandan da yeni gelecek teknik adam ismi de merak edilmeye başlandı. Bu konuda Başkan İsmail Uyanık'ın Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar'la bir araya gelip isimleri belirlemesi bekleniyor. 

UYAR ÇOK GÜVENİYOR

Hoca konusunda ilk adayın ise geçen sezon Taner Taşkın'la yollar ayrıldıktan sonra da görüşülen ancak ikna edilemeyen Yalçın Koşukavak olduğu öğrenildi. Son olarak UEFA Pro Lisans 3. Aşama Kursu'na katılan ve yeni jenerasyonun başarılı teknik adamları arasında gösterilen Yalçın Koşukavak, Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar'ın da çok güvendiği bir isim. Yalçın Koşukavak, en son TFF 1. Ligi ekiplerinden Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü'nden çalışmıştı.

SIRADAKİ HABER
}