HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'dan radikal kararlar

Samsunspor'dan radikal kararlar - Samsunspor Haberleri

Yıldırım Grup İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor A.Ş Başkanı İsmail Uyanık, Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar bi raraya gelerek yeni sezon öncesi radikal kararlar aldı.

Samsunspor'dan radikal kararlar

Yeni sezona farklı bir bakış açısıyla hazırlanan ve kolları sıvayan Samsunspor'da yönetim ve Yeni sezon öncesi birçok değişikliğe gidilecek olan Samsunspor A.Ş.'de şirket ortakları ve kulüp profesyonelleri İstanbul'da yapılan toplantıda bir araya geldi. Geniş kapsamlı yapılan toplantıda geçmiş sezonun raporları tüm ayrıntısıyla incelendi. 

ANA GÜNDEM İSMET TAŞDEMİR

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık,  Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, şirket ortakları, Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar'ın bulunduğu toplantıda Teknik Direktör İsmet Taşdemir ana gündem maddesi oldu.

TRANSFER ÇALIŞMALARI BAŞLAYACAK

Toplantı sonrası ise Genel Menajer Mustafa Aztopal, "Yapılan toplantıda tüm ayrıntılar masaya yatırıldı. Geçen sezonun raporlarını inceleyerek nelerin yapılabileceği konusunda fikir alışverişi yapıldı. Önümüzdeki günlerde hocamız hakkında nihai karar verilecek ve transfer çalışmalarına tüm hızıyla başlanacak" dedi.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}