HaberlerSamsun Milletvekili Yılmaz, 'İstanbul için en doğru karar'

Samsun Milletvekili Yılmaz, 'İstanbul için en doğru karar'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Binali Yıldırım kendini kanıtlamış, büyük hedefleri olan, İstanbul halkına en iyi hizmeti verecek isimdir. Binali Yıldırım İstanbul için en doğru karar' dedi

Samsun Milletvekili Yılmaz, 'İstanbul için en doğru karar'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı veSamsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 23 Haziran'da gerçekleşecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım'a destek çalışmalarını sürdürüyor. Yılmaz,  İl Başkanlığı'nda İstanbul Koordinatörü Milletvekili Mustafa Demir'i; Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle birlikte ziyaret etti. Vatandaş ziyaretleri yapan Yılmaz, Bağcılar Samsunlular Derneği'nin iftar programına katıldı, Başkan Ali Seven ve dernek üyeleriyle buluştu. Daha sonra Vezirköprü Arıcaköyü Derneği, ardından Başakşehir Samsun Kavaklılar Derneği ziyaret edildi.

DÖNÜM NOKTASI

İstanbul'da Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım'a desteğin her geçen gün daha da arttığını ifade eden Yılmaz, Samsunlu hemşehrilerle gerçekleşen buluşmaların verimli geçtiğini söyledi. Türkiye'nin İstanbul'da gerçekleşecek seçimlere kilitlendiğini ifade eden Yılmaz, "Sayın Binali Yıldırım, İstanbul için büyük hedefleri olan, İstanbul halkına en iyi hizmeti verecek isimdir. Bu zamana kadar ülkemize, milletimize verdiği hizmetler, projeleri ortadadır. Büyük işler başardı. Ülkemizdeki birçok devasal önemli projenin altında Binali beyin imzası vardır. Değerli ve önemli bir isim şimdi İstanbul için halkımızın karşısında. 31 Mart seçimlerinin ardından İstanbul'da kirli oyunlar sergilenerek, demokrasiye büyük bir darbe vurulmuştu. Kirli oyunların hepsi 23 Haziran'da bozulacak. Halkımızın büyük desteği ile İstanbul, Binali Yıldırım ile hizmete doyacak. Sandığa hepimiz sahip çıkacağız. Özellikle İstanbul halkının bu süreçte en doğru kararı vereceğine inancımız tamdır. İstanbul'da hemşehri derneklerimizle yaptığımız ziyaretlerde,  önemli buluşmalarda Binali Yıldırım'a tam desteği gördük. İstanbul için Binali Yıldırım'ın en doğru karar olduğuna inanç bizleri mutlu etti. Herkes eşine dostuna, çevresine ulaşmalı. 23 Haziran seçimlerinin önemini anlatmalı, destek istemeli. Bu çok önemli bir vazife” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}