HaberlerSakatlar Haftası'nda kermes açacaklar

Sakatlar Haftası'nda kermes açacaklar

Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi olarak 10-16 Mayıs'ta kutlanan Sakatlar Haftası dolayısıyla kermes açacaklarını belirten Dernek Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, 'Elde ettiğimiz gelirlerle ihtiyacı olan arkadaşlarımızın ihtiyacını karşılamak istiyoruz' dedi

Sakatlar Haftası'nda kermes açacaklar

10-16 Mayıs’ta kutlanan Sakatlar Haftası dolayısıyla bazı etkinlikler düzenleyeceklerini ifade eden Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, 10 Mayıs’ta dernek bahçesinde kermes açacaklarını kaydetti. Kermese tüm Samsunluları davet eden Başkan Hakyemezoğlu, elde edilen gelirle ihtiyacı olan üyelerin ihtiyaçlarının karşılanacağını söyledi.

DİĞER PARTİLERDEN DESTEK BEKLİYORUZ

10 Mayıs saat 12.00’de dernek bahçesinde kermes açılışı yapacaklarını dile getiren Başkan Hakyemezoğlu, kermesin 10 gün açık kalacağını belirtti. Hakyemezoğlu, “Kermesimize tüm Samsun halkını davet ediyorum. Elde ettiğimiz gelirlerle ihtiyacı olan arkadaşlarımızın ihtiyacını karşılamak istiyoruz. Kermesimiz 10 gün açık kalacak, güzel bir kermes olmasını temenni ediyorum. Açılışımıza AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel gelecek, aynı dün AK Parti Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri de yiyecek-içecek getirecek. AK Parti bize destek veriyor, diğer partilerden de destek bekliyoruz. Samsun protokolümüze de kermesin davetiyesini gönderdik, umarım yanımıza olurlar. Ayrıca 15 Mayıs’ta ise Canik Kültür Merkezi’nde konserimiz olacak” şeklinde konuştu.

Zeynep Irmak ÖCAL

SIRADAKİ HABER
}