HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da şişkin kadro düşürülecek

Samsunspor'da şişkin kadro düşürülecek - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor'da, kadroda da ciddi bir yenilenme beklenirken, gençlerle birlikte 15'e yakın oyuncunun kiralık ya da bonservisleriyle birlikte gönderileceği öğrenildi.

Samsunspor'da şişkin kadro düşürülecek

Samsunspor A.Ş. ve kulüp profesyonellerinin İstanbul'da yaptığı toplantıda, gündem maddesi Teknik Direktör İsmet Taşdemir olsa da, futbol takımı da masaya yatırıldı. Tüm oyuncuların sezonluk performansları değerlendirilirken, gidecek ve kalacak isimlerle, yapılması muhtemel transferler konusunda da fikir alışverişinde bulunuldu. Yönetim, futbol takımının ilk fotoğrafını çekerken, teknik ekibin durumunun belli olmasıyla hızlı bir şekilde futbol takımıyla ilgili de çalışmalar başlayacak. Takımda gençlerle birlikte 15'e yakın oyuncunun kiralık veya bonservisleriyle birlikte gönderileceği öğrenildi.

35 FUTBOLCU VAR

Samsunspor'un kadrosunda, Abdulkadir Özgen, Ahmet Altın, Alperen Pak, Aytaç Sulu, Bahattin Köse, Berat Boz, Bilal Gülden, Burhan Arman, Bünyamin Cesur Karataş, Canberk Dilaver, Cenk Kaplan, Enes İslam İlkin, Enes Keleş, Ercan Yazıcı, Erhan Kartal, Erhan Şentürk, Erkam Reşmen, Erkan Çam, Furkan Köse, Furkan Yıldırım, İlyas Kubilay Yavuz, İrfan Başaran, İshak Doğan, Muhammet Beşir, Nuri Terliksiz, Nurullah Aslan, Oğuz Gürbulak, Okan Dernek, Onur Eriş, Ramazan Çevik, Samed Hakan Kılıç, Samet Asatekin, Savaş Yılmaz, Şahin Şafakoğlu ve Yılmaz Özeren bulunuyor.

SIRADAKİ HABER
}