HaberlerCanik'te işler planlı yürüyor

Canik'te işler planlı yürüyor

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 13 yıldır düzenli olarak her hafta başında gerçekleştirdiği müdürler toplantısı ile ilçede yapılan ve yapılacak çalışmaların planlı bir şekilde yürümesini sağlıyor. Başkan Genç, 'Başarımızı ekip ruhu ile planlı çalışmaya borçluyuz' dedi

Canik'te işler planlı yürüyor

Canik Belediyesi'nde projeler planlı bir şekilde yürütülüyor. Başkan Osman Genç'in, her hafta başında başkan yardımcısı ve birim müdürleri ile düzenlediği müdürler toplantısı bu hafta başında da yoğun gündem maddeleri başlıkları altında gerçekleşti. Geçen hafta yapılan ve bu hafta yapılacak çalışmaların değerlendirdiği toplantıda başkan yardımcıları ve birim müdürleri tek tek sunumlar yaparak, hayata geçirilen ve geçirilecek projeler hakkında bilgi verirken, çalışmaların planlı bir şekilde yürümesi de sağlanıyor.

BAŞARI EKİP İŞİ

Toplantıda başkan yardımcılarını ve birim müdürlerini tek tek dinleyen ve uygulanacak projeler hakkında talimatlar veren Başkan Genç, "Biz başarının ekip işi olduğuna ve planlı çalışmaya bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle 13 yıldır aralıksız her hafta başında gerçekleştirdiğimiz toplantılarda önceki hafta içinde bulunduğumuz hafta yapılan ve yapılacak çalışmaları değerlendirerek, işlerin düzenli bir şekilde yürümesini sağlıyoruz. Belediyecilik halka hizmet yeridir ve halka en yakın kurumdur. Halkımıza hizmet verirken bunun belli bir tertip ve düzen içerisinde gerçekleşmesi şart. Bu yönde 13 yıldır asla taviz vermediğimiz konulardan birisi her hafta düzenli olarak yaptığımız müdürler toplantısıdır" dedi.

SIRADAKİ HABER
}