HaberlerHemşehri dernekleri kültür temsilcileri

Hemşehri dernekleri kültür temsilcileri

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, 'Hemşehri dernekleri, birlik ve beraberliği sağlamanın yanında ilimizin ve ilçelerimizin kültür temsilciğini yapıyor' dedi

Hemşehri dernekleri kültür temsilcileri

Bursa Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Savaş Otruş ve Yönetim Kurulu üyeleri Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i makamında ziyaret ederek Bursa Samsun Tanıtım Günleri'ne katılımlarından ötürü teşekkür etti.

İKİZ'E TEŞEKKÜR

Başkan İkiz'e verdiği destek için teşekkür eden Genel Başkan Savaş Otruş, "Bu hepimizin ortak paydası. İlimize ve ilçemize destek vermek önceliğimiz. Bu çalışmalarımıza da sizlerin destekleri ile devam ediyoruz. Hemşehrilerinizi yalnız bırakmadığınız için sizlere bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hemşehri derneklerimiz bizim için çok önemli. Sizler yaşadığınız yerlerde hemşehrilerimizin birlik ve beraberliğini sağlarken aynı zamanda ilimizin ve ilçelerimizin kültür temsilciğini yapmaktasınız. Bölgemiz için vermiş olduğunuz hizmetler için teşekkür ederim" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}