HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da İsmet Taşdemir için büyük iddia

Samsunspor'da İsmet Taşdemir için büyük iddia - Samsunspor Haberleri

Samsunspor taraftarları teknik direktör konusunun bir an önce çözülmesini beklerken, İsmet Taşdemir'le ilgili de iddialara ortaya atılıyor. İsmet Taşdemir ve yardımcılarının tazminatının 2.5 Milyon TL'ye yakın olduğu ve bu durumun engel teşkil ettiği öğrenildi.

Samsunspor'da İsmet Taşdemir için büyük iddia

Samsunspor'da geleceği konusunda henüz karar verilmeyen Teknik Direktör İsmet Taşdemir'in durumu merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta sonu İstanbul'da yapılan toplantıda Taşdemir ve ekibinin sadece geçen sezonki performans değerlendirmesi yapılırken, gelecekleriyle ilgili bir karar çıkmamıştı. Bu hafta sonuna kadar İsmet Taşdemir'in geleceğiyle ilgili kararın Samsunspor A.Ş. yönetimi tarafından açıklanması bekleniyor. 

2.5 MİLYON TL'YE YAKIN

Samsunspor'da sürecin uzaması ve gerekli açıklamaların yapılmamasıyla ise İsmet Taşdemir'le ilgili birçok iddia da ortaya atılıyor. Sürecin sessiz gitmesi ise Taşdemir'in gönderileceği şeklinde yorumlanıyor. Kulaktan kulağa konuşulmaya başlanan en önemli iddia ise Taşdemir'in gönderilememesinin ardından yüksek tazminat olduğu. Yardımcılarıyla birlikte Taşdemir'in sözleşme fesih tazminatının 2.5 Milyon TL'ye yaklaştığı öğrenildi.

 

SIRADAKİ HABER
}