HaberlerSamsun HaberleriMecliste İstanbul buluşması!

Mecliste İstanbul buluşması! - Samsun Haberleri

23 Haziran'da İstanbul'da gerçekleşecek seçimler öncesi AK Parti Samsun milletvekilleri istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi

Mecliste İstanbul buluşması!

Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Yerel Yönetim Başkan Yardımcısı ve  Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Samsun milletvekilleri  Ahmet Demircan,  Orhan Kırcalıve  AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, mecliste bir araya geldi.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

İstanbul'da hemşehrilerle buluşmalara başladıklarını ifade eden Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Geçen hafta ilk çalışmamızı gerçekleştirdik. Hemşehri derneklerimiz ve yapacağımız çalışmalarla İstanbul'da yaşayan Samsunlulara ulaşmayı, İstanbul'daki seçim çalışmalarına önemli katkılar sağlamayı hedefliyoruz" dedi. Bu arada, Milletvekili Yılmaz, genel merkezde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, başkanlığında gerçekleşen Yerel Yönetimler Başkanlığı Koordinasyon toplantısına da katıldı.

 





SIRADAKİ HABER
}