HaberlerSamsunspor HaberleriYalçın Koşukavak: 'Samsunspor benimle ilgileniyor'

Yalçın Koşukavak: 'Samsunspor benimle ilgileniyor' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor taraftarının takımın başında görmek istediği Yalçın Koşukavak, katıldığı bir televizyon programında, 'Samsunspor'un geçen sezonun devre arasından bu yana benimle ilgilendiğini biliyorum. Nasip, bir şey diyemiyorum' dedi.

Yalçın Koşukavak: 'Samsunspor benimle ilgileniyor'

Bengütürk TV'de yayınlanan ve Pelin Koç'un sunduğu Spor Saati programına katılan Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, Samsunspor taraftarının soru yağmuruna maruz kaldı. İlk olarak bu ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren deneyimli teknik adam, ardından ise Samsunspor'la ilgili düşüncelerini açıkladı. Koşukavak, "Geçmiş sezonun devre arasında bu yana Samsunspor'un benimle ilgilendiğini biliyorum. Samsunspor ülke futbolunun mihenk taşlarından bir kulüp. Tarihi çok önemli bir kulüp. O kulübün taraftarlarının beni canı gönülden istemesi benim için duygulu bir durum" diye konuştu. 

LİSTEDE VAR 

Yalçın Koşukavak, "Henüz ligler yeni bitti. Ben net bir şey söyleyemem. Geçen sezon Gazişehir'den ayrıldığımda benimle ilgilenen takımlar vardı ama ben sezon sonuna kadar hiçbir takımla çalışmayacağımı söylemiştim. Bu sene takım çalıştıracağım. Benimle ilgilenen bir kaç kulüp var. İnandıklarımı yapabileceğim, ortaya kıymetli bir şeyler çıkarabileceğim yerde karar vereceğim. Nasip, bir şey diyemiyorum. Ama bu ilgi beni mutlu ediyor" dedi. Teknik Direktör İsmet Taşdemir'in durumunun netleşmesinin ardından Koşukavak'la görüşülmesi beklenirken, taraftarlar da deneyimli teknik adamı takımın başında görmek istiyor. 

SIRADAKİ HABER
}