HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da işler birikti! Konular çözüm bekliyor

Samsunspor'da işler birikti! Konular çözüm bekliyor - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık'ın bugün veya yarın Samsun'da olması bekleniyor. Kulüpte birçok iş birikirken hoca, transferler, yeni yönetim, forma, kamp yeri ve diğer konular çözüm bekliyor

Samsunspor'da işler birikti! Konular çözüm bekliyor

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, dünkü Türkiye Futbol Federasyonu Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda camiayı temsil etti. Başkan ismail Uyanık'ın bugün veya yarın Samsun'da olması bekliyor. Karşısında karara bağlanmayı bekleyen birçok dosya bulucak Başkan Uyanık'ın hızlı bir şekilde hareket etmesi gerekiyor. 19 Haziran'da ameliyat olacak Başkan Uyanık'ın o tarihe kadar kritik konuları karara bağlaması bekleniyor.

KRİTİK KONULAR

Samsunspor'da en önemli gündem maddesi olarak Teknik Direktör İsmet Taşdemir'in durumu görülüyor. Ardından ise önce iç sonrasında ise dış transferde izlenecek politika. 22-29 Haziran'daki genel kuruluda oluşturulacak yeni yönetim de karara bağlanmayı bekleyen bir başka dosya. Bu kritik kararlarla birlikte yeni sezon formaları ve kamp yeni gibi rutin konular da başkanın çözmesi gereken konular olarak görülüyor.

SIRADAKİ HABER
}