HaberlerSamsun HaberleriBayramda hava nasıl olacak? İşte Samsun için hava tahmini...

Bayramda hava nasıl olacak? İşte Samsun için hava tahmini... - Samsun Haberleri

Meteorolojiden açıklanan hava tahmin raporuna göre, bayram süresince Samsun'da en yüksek hava sıcaklıklarının 25 derece olması bekleniyor

Bayramda hava nasıl olacak? İşte Samsun için hava tahmini...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, ülke genelinde etkili olan sıcak hava dalgasının bayram tatili süresince yurdun iç ve doğu bölgelerinde etkili olmaya devam edeceği, hava sıcaklıklarının Marmara, Ege ve Batı Akdeniz’de mevsim normalleri civarında diğer bölgelerde ise normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

32 DERECEYİ GÖRECEK

Meteorolojiden yapılan açıklamaya göre, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde ülke genelinde hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. Bayramın ikinci ve üçüncü gününde bölge bölge bulutlu ve yağışlı bir havanın olması bekleniyor. Ramazan Bayramı boyunca Samsun’da da hava parçalı bulutlu olacak ve hava sıcaklığının en düşük 17 derece, en yüksek ise 25 derece olması bekleniyor. Bayram boyunca Samsun’un tüm ilçelerinde ise hava sıcaklığı etkisini gösterecek. Vezirköprü ilçesinde ise hava sıcaklığı 32 dereceye kadar yükselecek.

 

SIRADAKİ HABER
}