HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da tazminat krizi

Samsunspor'da tazminat krizi - Samsunspor Haberleri

Teknik Direktör İrfan Buz'la prensipte 3 yıllık anlaşma sağlayan Samsunspor'da resmi sözleşme imzalanamıyor. Bunun sebebinin ise İsmet Taşdemir'in tazminatından kaynaklanan sorun olduğu öğrenildi

Samsunspor'da tazminat krizi

Samsunspor, Teknik Direktör İrfan Buz'la prensipte 3 yıllık anlaşma sağladı ancak resmi sözleşme bir türlü imzalanamıyor. Bunun sebebinin ise İsmet Taşdemir ile yapılan sözleşmeden kaynaklanan tazminat olduğu öğrenildi. Taşdemir'le sıkı bir pazarlık içerisine giren Samsunspor yönetimi tazminat miktarını düşürmeye çalışıyor. Taşdemir'in ise tazminatını almadan sözleşmeyi fes etmeyeceği de gelen bilgiler arasında yer aldı.

SAMSUNSPOR'DA İMZA BAYRAMDAN SONRA

Başkan İsmail Uyanık ve kurmayları da Taşdemir'le görüşmeler yaparak sorunu çözüme kavuşturmayı uğraşıyor. Yönetim bayram sonrası ise Taşdemir'e tazminatı vererek yolları ayırmayı planlıyor. Bu pürüzün ortadan kalkmasının ardından ise prensipte 3 yıllık anlaşma sağlanan tecrübeli teknik adam İrfan Buz'la resmi sözleşme imzalaması bekleniyor. Samsunspor camiası ise merakla İrfan Buz'un imzasını atıp bir an önce transfer çalışmalarına başlamasını bekliyor.

İsmet Taşdemir: 'Güven olmadan çalışamayız'

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}