HaberlerMilletvekili Fuat Köktaş: 'Türkiye'nin gücü mazlumlar için önemli'

Milletvekili Fuat Köktaş: 'Türkiye'nin gücü mazlumlar için önemli'

AK Parti Havza İlçe Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma töreninde konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Türkiye'nin güçlü olması, sadece Türkiye'de yaşayan 82 milyon vatandaşımızın değil, bütün insanlık ve mazlum coğrafya için önemlidir' dedi.

Milletvekili Fuat Köktaş: 'Türkiye'nin gücü mazlumlar için önemli'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Havza ilçe başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programında, tüm vatandaşlara bayram tadında, birlik ve beraberlik içinde mutlu ve huzurlu ömür diledi.

OYUNLARI BERTARAF EDELİM

Güven ve huzur içinde ibadetlerini yapıp bayramlarını kutladıklarına işaret eden Milletvekili Fuat Köktaş, ama dünyanın birçok yerinde kan, gözyaşı, yoksulluk bulunduğunu, bir kuru ekmekle ibadetlerini yapmaya çalışan, bayramı geçiren Müslüman kardeşleri olduğunu anlattı. Onlara zulüm eden, daha yoksul hale getiren, yoksulluktan hayatlarını teslim edenlerinde olduğunu dile getiren Köktaş, "Bunlara sebep olanların karşısında, zulüm gören insanların yanında duran, yardımına koşan, onlara uzanan en güçlü el Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve onun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır. Onun için Türkiye'nin güçlü olması, sadece Türkiye'de yaşayan 82 milyon vatandaşımızın değil, bütün insanlık ve mazlum coğrafya için önemlidir. Onun için Türkiye olarak güçlü olmak zorundayız fakat biz güçlü olmak istedikçe, Türkiye'yi ayağa kaldırmaya çalıştıkça, kalkındırmak istedikçe, daha çok yatırım, istihdam, ihracat, üretim yapmak istedikçe her dönemde birileri ayağımıza çelme takmaya, önümüze takoz olmaya, kesmeye gayret gösteriyor. Onun için bir ve beraber olacağız ki oynanan oyunları bertaraf edelim. Güçlü Türkiye olacağız ki ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine taşıyarak çocuklarımızı güzel yarınlara kavuşturalım. Rabbim birliğimizi, beraberliğimiz, kardeşliğimizi daim etsin" diye konuştu.

BİRLİKTELİK MUTLULUĞU

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir da birlik ve beraberlik içinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, dolu dolu bir ramazan ayının ardından hep birlikte bayrama erdiklerini kaydetti. Programa AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, MHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım ile partililer katıldı.

 

SIRADAKİ HABER
}