HaberlerYusuf Ziya Yılmaz: 'Kucaklayıcı bir misyonu var'

Yusuf Ziya Yılmaz: 'Kucaklayıcı bir misyonu var'

Çarşambalılar Derneği'nin bayramlaşma programına katılan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Kucaklayıcı bir misyon üstlenen Çarşambalılar Derneği'nin bayramlaşma programına katılmanın mutluluğunu yaşıyorum' dedi

Yusuf Ziya Yılmaz: 'Kucaklayıcı bir misyonu var'

Ramazan Bayramı dolayısıyla Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği üyeleri bayramlaşma programında bir araya geldi. Dernek Başkanı Sadettin Sarıoğlu'nun ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşmaya AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ile dernek üyeleri katıldı.

BAŞKANDAN TEŞEKKÜR

Kucaklayıcı bir misyon üstlenen Çarşambalılar Derneği'nin bayramlaşma programına katılmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  dernek yönetimine birlik, beraberlik ve kaynaşma için sarf ettiği çabalardan dolayı teşekkür etti. Herkesin bayramını kutlayan Yılmaz, programa katılanlarla tek tek bayramlaştı. Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu ise bayramlaşma programına katılanlara teşekkür etti. Yılmaz,  mesai mefhumu gözetmeden çalışan güvenlik güçleriyle de bayramlaştı. Gece saatlerinde mahallelerde görev yapan bekçilerle bayramlaşan Yılmaz, görevlerinde başarılar diledi.

 

SIRADAKİ HABER
}