HaberlerSamsunspor HaberleriBaşkan İsmail Uyanık: 'Onlar bizim efsanelerimiz'

Başkan İsmail Uyanık: 'Onlar bizim efsanelerimiz' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da Başkan İsmail Uyanık, 'Başarısızlıkta kendi payımıza düşeni aldık. İzleme komitesinde ki arkadaşlarımızdan bazıları da istifa etti. Ben hepsine teşekkür ediyorum. Onlar Samsunspor'un efsane isimleridir' dedi

Başkan İsmail Uyanık: 'Onlar bizim efsanelerimiz'

CİDDİ MESAFELER KATETTİK

Samsunspor'da Başkan İsmail Uyanık ve ekibi Nuri Asan Tesisleri’nde taraftarlarla bayramlaştı. Gündeme dair basın mensuplarının sorularını da cevaplayan Başkan Uyanık, “Geçen sene aramızda olup da şimdi aramızda olmayan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İsmet hocamızla bu sene çalışmama kararı aldık. Yeni hoca arayışı ve hocanın kim olacağı konusunda ciddi mesafeler katettik. Önümüzdeki hafta inşallah sonuçlanacak" dedi.

Başkan Uyanık, ayrıca tesisleşme çalışmalarıyla alakalı da önümüzde günlerde önemli gelişmelerin olacağını söyledi.

BAŞARISIZ OLDUK

Futbolcu izleme komitesindeki istifaları değerlendiren Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, “Takım yavaş yavaş toparlanacak. Samsunspor, bütün ekibiyle çalışıyor. Geçen sezon başında yola çıktığımız Samsunspor’un eski futbolcuları ve bizim ekibimiz ile sezon sonunda olaylar malum. Biraz içinde bulunduğumuz durumda kendimizi başarısız adlediyoruz. Sonuç olarak şampiyon olamadık. Bu başarısızlıkta kendi payımıza düşeni yaptık. Arkadaşlarımız da gerek kamuoyunda kendilerine yönelik başarısızlık ithamlarıyla ilgili durumları da göz önünde alarak bizimle bu sezon devam etmek istemediklerini söylediler. Onlar Samsunspor’un efsane isimleridir" diye konuştu.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}