HaberlerSamsunspor Haberleriİlyas Kubilay Yavuz, Beşiktaş'ın radarında

İlyas Kubilay Yavuz, Beşiktaş'ın radarında - Samsunspor Haberleri

Kırmızı- Beyazlıların en çok dikkat çeken isimlerinden Samsunspor'un başarılı oyunucu İlyas Kubilay Yavuz'un, Abdullah Avcı ile anlaşan Beşiktaş'ın radarına girdiği öğrenildi. İlyas'ın Siyah- Beyazlıların altyapısında oynadığı dönemlerden tanıyan Beşiktaşlı yöneticinin nabız yoklamaya başladığı belirtildi.

İlyas Kubilay Yavuz, Beşiktaş'ın radarında

Samsunspor'da geçen sezon 10 gol ve 4 asistlik bir performans ortaya koyan İlyas Kubilay Yavuz için büyük bir iddia ortaya atıldı. Özellikle Beşiktaş sosyal medya sayfalarında yazan iddialara göre  Beşiktaş, İlyas Kubilay Yavuz için Samsunspor'un kapısını çalmaya hazırlanıyor. Oynadığı kulüplerde 10 gol barajının altına düşmeyen 24 yaşındaki oyuncunun adının Beşiktaş'la anılması ise büyük yankı uyandırdı. 

NABIZ YOKLANIYOR

Teknik Direktör Abdullah Avcı'yla anlaşan Beşiktaş'ta, başarılı oyuncuyu Siyah- Beyazlıların altyapısında oynadığı dönemlerden tanıyan bir yöneticinin nabız yoklamaya başladığı ve Samsunspor yönetimiyle de temasa geçmek üzere olduğu öğrenildi. Şimdilik Beşiktaş'ın düşündüğü veya Samsunspor'un istediği bonservis bedeliyle ilgili bir bilgi ortaya çıkmazken, ilerleyen günlerde net adımların atılması bekleniyor.

SIRADAKİ HABER
}