Haberlerİzmir HaberleriAliağa FK U14 takımı Türkiye şampiyonasında

Aliağa FK U14 takımı Türkiye şampiyonasında - İzmir Haberleri

Aliağa Futbol Kulübü U-14 takımı, İzmir bölgesinde gösterdiği başarı ile Fethiye'de düzenlenecek olan Türkiye şampiyonasına katılma hakkı kazandı.

Aliağa FK U14 takımı Türkiye şampiyonasında

İzmir U-14 ligi 1.grupta 27 puanla şampiyon olan Aliağa FK, Türkiye şampiyonasında Aliağa'yı temsil edecek. Antalya, Denizli, Isparta, Aydın ve İzmir'den katılacak takımların mücadelesine sahne olacak şampiyona, 11 Mayıs Perşembe günü start alacak. Muğla'nın Fethiye ilçesinde yapılacak şampiyona eliminasyon usulünce gerçekleştirilecek.
Şampiyonadan kupa ile dönmek isteyen Aliağa FK U-14 takımı, hazırlıklarını TOKİ Futbol Sahasında Altyapı Sorumlusu Tamer Çetin yönetiminde sürdürüyor. U-14 takımı olarak Türkiye Şampiyonasına ikinci kez katılma hakkı kazandıklarını belirten Çetin, 'Geçen sene ikinci maçta elenerek şampiyonaya veda etmiştik. Bu yıl daha tecrübeli bir takım olarak şampiyonaya tekrar katılıyoruz. Bu yıl daha iyi bir başarıyla döneceğimize inanıyorum. Çünkü biz iyi bir takımız. Şampiyona yolunda çocukların çok büyük bir emeği var. Bu takım uzun zamandır bir arada olan bir takım. Şampiyonada Aliağa'yı en iyi şekilde temsil ederek, Aliağa'ya bir şampiyonluk getirmek istiyoruz' dedi.

Aliağa FK U14 takımı Türkiye şampiyonasında

SIRADAKİ HABER
}