HaberlerŞanlıurfa HaberleriBeyazgül öğrencilerin karne sevincine ortak oldu

Beyazgül öğrencilerin karne sevincine ortak oldu - Şanlıurfa Haberleri

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının son gününde öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

Beyazgül öğrencilerin karne sevincine ortak oldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının son gününde öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.
Eğitim ve öğretim sezonun bitmesi ile birlikte öğrencilerin karne sevincine ortak olan Beyazgül, '2018-2019 Öğretim yılınızı kutluyorum. Esas olan karneler değil insanların kişiliği ve şahsiyetidir. Ayette denildiği gibi 'Emrolunduğun gibi dosdoğru ol' sözünü hayatımızda ilke olarak benimsememiz lazım. Bu sözde güzellik ve yaşam var, Bu tatil süresince bol bol kitap okumamız lazım. Öğrendiğimiz her yeni bir bilgi bizim hayatımızı değiştiriyor. Her şeyin güzeli ve doğruluğu güzel ise insanların da kâmil olanı ve yetişmiş olanı örnektir. Bu bağlamda kendimizi geliştirme noktasında okumaya ve öğrenmeye devam edeceğiz. Bundan sonraki eğitim ve öğrenim hayatınızda başarılar diliyor, iki cihanda saadetler diliyorum. İnşallah bu kardeşlik ile birliktelik Ahirette Hz. Hacitice, Hz Fatma Annelerimizin yolunda gitmekle nasip olur. Tüm Mazlumlar ve Ülkemiz için dualar temenni ediyorum' diye konuştu.
Gerçekleştirilen konuşmanın ardından öğrencilere karnelerini veren Beyazgül, büyükşehir belediyesi tarafından basılan kitapları öğrencilere dağıttı.

SIRADAKİ HABER
}