HaberlerSamsun HaberleriAK Parti'de hizmet yarışı var

AK Parti'de hizmet yarışı var - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'AK Parti kadrolarında vatana, halka en iyi hizmeti sunmak için cansiperane bir hizmet yarışı var. Bu hizmet yarışı da yerelden genele koordineli bir şekilde devam ediyor' dedi

AK Parti'de hizmet yarışı var

 AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili ve Ankara Koordinatörü Yusuf Ziya Yılmaz, Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı öncesi AK Parti Grubu değerlendirme ve istişare toplantısına katıldı. Altındağ ilçesi tarihi Ulucanlar Cezaevi Müzesi'nde gerçekleşen toplantıya ilçe belediye başkanları, büyükşehir belediye meclis üyeleri katıldı. Ankara Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Mümin Altunışık, gündem maddeleri hakkında bilgi verdi, meclis üyeleriyle istişareler de bulunuldu.

ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Toplantıda açıklamalarda bulunan Yusuf Ziya Yılmaz, “AK Parti kadrolarında vatana, halka en iyi hizmeti sunmak için cansiperane bir hizmet yarışı var. Bu hizmet yarışı da yerelden genele koordineli bir şekilde devam ediyor. Alınan tüm kararlar, verilen tüm hizmetler ülkemize, şehirlerimize, halkımıza en iyisini sunmak içindir. Yerel yönetimler halkımızın yansıyan yüzüdür. Onların talepleri, ihtiyaçları bizim için öncelikli. Şehirleri geleceğe hazırlamak, sorunları gidermek, daha yaşanılabilir kentler oluşturmak için büyük çaba harcıyoruz. Özellikle halkımızla olan ilişkilerimizin çok daha güçlendirilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Halkımıza en iyi hizmeti sunma, kentlerimizi geleceğe hazırlama noktasında gönül belediyeciliği parolasından hiçbir taviz vermeden çok çalışacağız” diye konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}