HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'dan sponsor arayışı

Samsunspor'dan sponsor arayışı - Samsunspor Haberleri

Geçen sezon tarihinde ilk kez isim sponsoru alarak 'Yılport Samsunspor' adıyla anılan Kırmızı- Beyazlılarda, yeni sezon öncesinde bu konuda da çalışmalar sürüyor. Şirket yönetimi bu konuda en iyi teklifi veren firmayla anlaşma zemini arayacak

Samsunspor'dan sponsor arayışı

Samsunspor, geçen yıl tarihinde bir ilki gerçekleştirmiş ve isim sponsoru almıştı. Sezon boyunca 'Yılport Samsunspor' adıyla anılan Kırmızı- Beyazlılarda, sezonun bitişiyle bir yıllık anlaşma da son bulmuştu. Samsunspor A.Ş.'nin en büyük ortaklarından Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ın dünyaca tanınan Yılport şirketinin yeni sezon öncesi yeniden sponsorluk anlaşması yapıp yapmayacağı merak ediliyordu.

ACELE EDİLMİYOR

Samsunspor A.Ş. yönetiminin, hem ülkedeki, hem de Avrupa piyasasındaki krizi göz önünde bulundurarak bu konuda aceleci davranmayacağı öğrenildi. Yönetimin bu konuda en yüksek teklifi veren firmayla anlaşma zemini arayacağı ifade edildi. Geçen sezon lig başladıktan sonra isim sponsoru anlaşması imzalandığı da hatırlatılırken, Samsunspor markasına yakışır bir firma olması en önemli kriter olacak.

SIRADAKİ HABER
}