HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da görev yapan doktorun kazada kalbi durdu!

Samsun'da görev yapan doktorun kazada kalbi durdu! - Samsun Haberleri

Samsun'un Bafra ilçesinde görev yapan doktor Raif Çaylı, Sinop'ta motosikletiyle traktöre çarpması sonucu geçirdiği trafik kazasında ağır yaralandı. Kalbi duran doktor için meslektaşları seferber olurken yardıma ambulans helikopter yetişti.

Samsun'da görev yapan doktorun kazada kalbi durdu!

Sinop’un Durağan ve Boyabat ilçesi arasında Yandak Mezarlığı mevkisinde meydana gelen trafik kazasında, alınan bilgiye göre, Samsun'un Bafra ilçesinde özel bir hastanede kadın doğum uzmanı olarak görev yapan doktor Raif Çaylı (50), 55 JS 919 plakalı motosikleti ile seyir ederken yola çıkan traktörle çarpıştı. 

KALBİ DURDU

Kazada motosiklet sürücüsü doktor Raif Çaylı ağır yaralandı. Durağan Devlet Hastanesine kaldırılan doktor için Samsun'dan ambulans helikopter sevk edildi. Yaralı doktor, kara yoluna inen ambulans helikoptere kara ambulansı ile götürüldü. Ambulans helikopter teslim aldığında kalbi ve solunumunu durduğu tespit edilen Raif Çaylı için meslektaşları seferler oldu. Ambulans helikopterde kalp ve solunup canlandırılması yapıldı.

HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR

Raif Çaylı helikopter ambulansla Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi. OMÜ Tıp Fakültesi acil servis önündeki helikopter pistine getirilen Raif Çaylı'nın bu sırada kalbi ve solunumu yine durdu. Meslektaşları Raif Çaylı'nın hayata döndürmek için helikopter pistinde uzun süre uğraştı. OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan Raif Çaylı'nın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaza yapan doktordan acı haber!

 

SIRADAKİ HABER
}