HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da hummalı çalışma

Samsun'da hummalı çalışma - Samsun Haberleri

Samsun'da İlkadım Belediyesi, standart altyapı ve üstyapı çalışmaları ile ilçenin ulaşılabilirliğini yükseltmek için çalışmalarını sürdürüyor

Samsun'da hummalı çalışma

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, belirlenen program dahilinden cadde ve sokaklardaki, parke taşları ve kaldırımlar, farklı mahallelerde de kilit taşı tamiri, yol bakım, onarım, yeni imar yolları açma, metruk binaların yıkımı, yağmur suyu ızgaralarının tamir ve temizliği ile cami ve okul gibi vatandaşların ortak kullanım alanlarının bakım ve düzenlemesi ile altyapı çalışmalarını sürdürüyor. İlçe genelinde çalışmalarına ivme kazandıran ekipler, Kıran Mahallesi 1389. Sokak ve Çatalarmut 865. Sokakta altyapı ve yol açma çalışması yaptı.

GELİŞİME KATKI SAĞLIYOR

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Fen İşleri Müdürlüğümüzün yaptığı çalışmalarla vatandaşların hizmetine açılan yollar ulaşımı rahatlatırken, kentin gelişimine de katkılar sağlıyor. İlçedeki yeni yerleşim alanlarının artması ile yeni yollara ihtiyaç duyuluyor. Altyapı için istenen su ve kanalizasyon çalışmaları da belirlenen program dahilinde ekiplerimizce devam ediyor. Koordineli olarak devam eden çalışmalar sayesinde şehrimizin hızlı kalkınmasına da katkı sağlıyoruz. Amacımız; devam eden altyapı çalışmalarıyla halkımızın daha rahat bir yaşam sürebilmelerini sağlamak” dedi.

SIRADAKİ HABER
}