HaberlerSamsun haberBelediye ve muhtarlar el ele

Belediye ve muhtarlar el ele - Samsun haber

İlkadım Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, ilçe sınırlarında hizmet veren mahalle muhtarlarını tek tek ziyaret ederek sorunları çözüme kavuşturuyor

Belediye ve muhtarlar el ele

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın talimatıyla kurulan İlkadım Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, muhtarları ziyaret ederek, ziyareti hizmete dönüştürüyor. Kamu hizmetlerinin etkinliğinin ve verimliliği konusunda hızlı çözüm ve etkin odaklı  hizmet sunan İlkadım Belediyesi tarafından yerel yönetimlerde sorunların en kısa sürede ilgili birimlere iletilmesi amacıyla kurulan Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, muhtarların taleplerini değerlendirip takip ediyor.

ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ

İlçe muhtarları ve belediye arasında koordineyi sağlayan birim olduğunu ve en kısa sürede çözüm odaklı hizmet sunduğunu ifade eden Muhtarlık İşleri Müdürü Şerif Bahar, “Muhtarlarımız mahalleliyi en iyi tanıyanlar ve onlarla iletişimi kuranlardır. Muhtar mahallede kimin derdi varsa ilk paylaştığı kişidir. Onun için muhtarlarımız, bizim için çok kıymetli. Onlarla bu dönem içerisinde muhtarlık bünyesinde bir araya gelerek, karşılıklı problemlerimizi ivedi bir şekilde çözüme kavuşturacağız” dedi.

 SIRADAKİ HABER
}