HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da büyük operasyon!

Samsunspor'da büyük operasyon! - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz'un Genel Menajer Mustafa Aztopal'la gidecek oyuncuları yüzde 80 oranında belirlediği öğrenildi. Abdulkadir, Canberk, Erhan, İrfan, İshak, Nuri, Onur ve Şahin'in liste başı olduğu belirtildi

Samsunspor'da büyük operasyon!

YÜZDE 80'İ BELLİ

Samsunspor'da yeni transferler kadar gidecek oyuncular da merak ediliyor. Bu konuda Genel Menajer Mustafa Aztopal, İstanbul'da çalışmalarını yürütüyor. Teknik Direktör İrfan Buz'la bir araya gelen Aztopal, geçen hafta sonu gidecek oyuncuları yüzde 80 oranında belirlemişti. Takımdan gidecek 8 oyuncunun belirlendiği bu sayının ilerleyen günlerde artabileceği öğrenildi. Ayrıca 5-6 oyuncunun da kiralık olarak yine gönderilmesinin gündemde olduğu ifade edildi. 

İŞTE O İSİMLER

Abdulkadir Özgen, Canberk Dilaver, Erhan Şentürk, İrfan Başaran, İshak Doğan, Nuri Terliksiz, Onur Eriş ve Şahin Şafakoğlu'nun gönderilecekler listesinde olduğu ve bu oyuncularla görüşülerek kendilerine kulüp bulmalarının isteneceği öğrenildi. Yine Bünyamin Cesur Karataş ve Berat Boz ile birlikte geçen yıl da başka kulüplere kiralanan Burhan Arman, Enes Keleş, Alperen Pak ve Erkan Çam için de aynı yolun izleneceği ifade edildi. Yine teklif gelen oyuncular olursa, onlar da değerlendirilecek.

 

SIRADAKİ HABER
}