HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da hareket haftaya

Samsunspor'da hareket haftaya - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, İstanbul'da transfer görüşmelerini sürdürürken, taraftarların da heyecanla beklediği hareketin önümüzdeki hafta yaşanacağı ifade edildi. Oyunculardan geri dönüşler başladıkça, netleşen isimler de açıklanacak

Samsunspor'da hareket haftaya

HEPSİYLE GÖRÜŞÜLDÜ

Samsunspor'da transfer için adeta İstanbul'a kamp kuruldu. Başkan İsmail Uyanık'ın evinde istirahatte olmasına rağmen bu kente oluşu, Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Teknik Direktör İrfan Buz'un da İstanbul'da olması tüm trafiğin burada yaşanmasına neden oluyor. Genel Menajer Mustafa Aztopal, transfer görüşmelerini büyük bir gizlilikle yürütürken, listede olan oyuncuların tümüyle irtibata geçildi.

TARAFTAR MERAKLI

Oyuncular veya temsilcilerine düşünmeleri için süre verilirken, transferde hareketliliğin önümüzdeki hafta itibariyle başlaması bekleniyor. Kırmızı- Beyazlılarda da geri dönüşler başladıkça ve oyuncularla anlaşıldıkça bu isimlerin kamuoyuyla paylaşılacağı ifade edildi. Prensip anlaşması yapılana kadar isimleri telaffuz etmekten kaçınan yönetim oldukça gizli bir politika izlerken, taraftar ise yeni transferleri büyük bir merakla bekliyor.

SIRADAKİ HABER
}