HaberlerLiv Anne Baba Atölyesi başlıyor

Liv Anne Baba Atölyesi başlıyor

Geçen yıl mayıs ayında anne ve baba adaylarına kapılarını açan Liv Hospital Samsun, 'Bilinçli Anne Baba, Sağlıklı Bebek' mottosuyla çıktığı yola 2019 yaz sezonuyla devam ediyor

Liv Anne Baba Atölyesi başlıyor

29 Haziran Cumartesi günü Liv Anne Baba Atölyesi’nin yaz sezonunda Kadın Sağlığı Kliniği’nden Op. Dr. Seher Sarı ve Op. Dr. Gökhan Öcal, Anestezi ve Reanimasyon Kliniği’nden Uzm. Dr. Özen Demirbilek, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği’nden Uzm. Dr. Eren Yıldırım, Psikiyatri Kliniği’nden Uzm. Dr. Arda Kazım Demirkan, Psikoloji Kliniği’nden Uzm. Klinik Psikolog Enise Öziç, Beslenme ve Diyet Kliniği’nden Dyt. Aysun İpek, Çocuk Sağlığı Kliniği’nden Uzm. Dr. Harika Sönmez ve Uzm. Dr. Erdal Irmak, Çocuk Psikiyatri Kliniği’nden Uzm. Dr. Zeynep Gülçin Yıldırım Eğitim ve Gelişim Hemşiresi Zeliha Aydın, Kadın Doğum Servisi Sorumlu Ebesi Sevinç Uçar Boy ve Otelcilik Hizmetleri Müdür Yardımcısı Esengül Tütüncüoğlu anne baba adaylarını bilgilendirecek.

KONTENJAN SINIRLI

Atölyede anne ve baba adaylarına sürpriz hediyeler ve ikramlıklar takdim edilecek. İki haftalık süre zarfında gerçekleştirilecek olan atölyenin bir sonraki eğitimi 6 Temmuz Cumartesi günü saat 12.00’da yapılacak. Kayıtlar kontenjan sınırlı olup 0 554 871 05 08 numaralı hattan ya da Liv Hospital Samsun’un Facebook ve Instagram hesaplarından alınmaktadır.

 

SIRADAKİ HABER
}