HaberlerSamsun HaberleriSaldıran üyeye işlem yaptınız mı?

Saldıran üyeye işlem yaptınız mı? - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediyesinin önünde toplanan Halkevleri üyeleri, Büyükşehir Meclisinde saldırıya uğradıklarını hatırlatarak, kendilerine saldıran meclis üyesi hakkında işlem yapılıp yapılmadığını sordu

Saldıran üyeye işlem yaptınız mı?

 Samsun Büyükşehir Belediyesi önünde toplanan Samsun Halkevleri üyeleri, su zammının geri çekilmesi için Büyükşehir Belediyesine bireysel başvuruda bulundu. Büyükşehir binası önünde polis, zabıta ve güvenlik görevlileri ise hazır bulundu.

Dilekçeleri, Büyükşehir Belediyesine teslim ettikten sonra Halkevleri adına Hüseyin Aksoy basın açıklaması yaptı. Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir özelinde Büyükşehir Belediyesine sormak istediği sorular olduğu ifade ederek, “Yönetilemeyen kurumların faturasını halka kesmeye devam edecek misiniz? Bir önceki aynı partili belediye başkanınız Zihni Şahin, suyu indirim yapmıştı, hangi başkan hesap bilmemektedir? SASKİ’nin borcu olduğu söyleniyor, SASKİ’yi borçlandıranlar hakkında nasıl bir işlem yaptınız? Büyükşehir Meclisinde, AK Partili meclis üyeleri saldırıda bulundu. Bu meclis üyeleri ile ne yapmak istiyorsunuz? Halkın isteklerini dinleyecek misiniz yoksa kendi bildiğinizi mi yapacaksınız” dedi. Basın açıklamasının ardından grup dağıldı.

Erdinç Yıldız

SIRADAKİ HABER
}