HaberlerSamsunspor: Samsunspor'un dediği oldu

Samsunspor: Samsunspor'un dediği oldu

Samsunspor: Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurarak 33. ve 34. haftada birbiriyle ilişkili maçların aynı gün ve saatte oynanmasını isteyen Samsunspor'un bu talebi diğer kulüplerden de destek gelince olumlu karşılandı. 33. haftadaki maçlar 14 Mayıs pazar, 34. haftadaki maçlar ise 20 Mayıs cumartesi günü oynanacak.

Samsunspor: Samsunspor'un dediği oldu

Samsunspor: KABUL GÖRDÜ

Samsunspor, son iki haftasına girilen TFF 1. Ligi'nde 33. ve 34. hafta müsabakalarının aynı gün ve saatte oynanması için önceki gün Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuruda bulunmuştu. Bu başvuruya diğer takımlardan da destek gelince Türkiye Futbol Federasyonu maç planlara direktörlüğü konuyu değerlendirmeye aldı. Yayıncı kuruluş TRT ile de yapılan görüşmelerin ardından Samsunspor'un başvurusu kabul görüldü. 33. haftadaki tüm maçlar 14 mayıs pazar saat 17.00'de, 34. haftadaki mücadeleler ise 20 Mayıs cumartesi saat 18.30'da oynanacak.

DOĞRU KARAR

Türkiye Futbol Federasyonu'nun doğru bir karar aldığını söyleyen Sportif Direktör Coşkun Zeren, "Federasyon başvurumuuz olumlu değerlendirerek çok doğru bir iş yaptı. Tüm maçlar aynı gün ve saatte oynanacak kimsenin aklında da şüphe kalmayacak. Eğer eski programla maçlar oynansaydı Göztepe ile karşılaşacağımız 33. haftada ilk müsabakayı biz yapacaktık. Bu da ister istemez takımımızda stres oluşturacaktı. Şimdi ise tüm maçlar aynı saatte başlayacak. Hedefimiz İzmir deplasmanından galibiyetle dönerek, kümede kalmayı büyük ölçüde garantilemek" dedi.

33. HAFTA PROGRAMI

14 Mayıs Pazar saat 17.00

ÜMRANİYE- ALTINORDU
GÖZTEPE-SAMSUNSPOR
E.Y. MALATYA- BOLUSPOR
ADANA DEMİR- SİVASSPOR
MANİSASPOR- ŞANLIURFA
ELAZIĞSPOR- BALIKESİR
ESKİŞEHİR- GAZİANTEP BLD.
GİRESUNSPOR- DENİZLİSPOR
BANDIRMA- MERSİN İ.Y.

34. HAFTA PROGRAMI

20 Mayıs Cumartesi saat 18.30

SAMSUNSPOR- BANDIRMA
BOLUSPOR- MANİSASPOR
GAZİANTEP BLD.- GİRESUN
ŞANLIURFA- ELAZIĞSPOR
MERSİN İ.Y.- ADANA DEMİR
DENİZLİSPOR- GÖZTEPE
ALTINORDU- ESKİŞEHİR
BALIKESİR- ÜMRANİYE
SİVASSPOR- E.Y.MALATYA

SIRADAKİ HABER
}