HaberlerSamsunspor HaberleriBaşkan İsmail Uyanık: 'Samsun'u çok özledim'

Başkan İsmail Uyanık: 'Samsun'u çok özledim' - Samsunspor Haberleri

Yaklaşık 3 haftadır ameliyat için gittiği İstanbul'da bulunan Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, en kısa zamanda şehre döneceğini söyledi. Başkan Uyanık, 'Durumum gayet iyi. Samsun'u özledim. En kısa zamanda oradayım' dedi

Başkan İsmail Uyanık: 'Samsun'u çok özledim'

 

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, 16 Haziran'da İstanbul'da ameliyat olmuştu. 3 gün hastanede yatan Başkan İsmail Uyanık, ardından ise dinlenmek üzere evine çekildi. Bir yandan 'geçmiş olsun' ziyaretlerini kabul eden Başkan Uyanık, diğer yandan da kulüple ilgili konuları karara bağlıyor. Bugün kontrol için yeniden hastaneye dönecek olan Başkan Uyanık'ın salı veya çarşamba günü ise Samsun'a gelmesi bekleniyor.

EVDE TOPLANTILAR

Durumunun gayet iyi olduğunu söyleyen Başkan İsmail Uyanık, "İyi bir operasyon geçirdim. Güzel dileklerini iletenlere teşekkür ediyorum. Durumum gayet iyi. Samsun'u çok özledim. En kısa zamanda oradayım" diye konuştu. Öte yandan Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Teknik Menajeri Yücel Uyar, Teknik Direktör İrfan Buz ve Basın Sözcüsü Suat Çakır, Başkan Uyanık'ı evinde ziyaret edip toplantılar yaptı.

SIRADAKİ HABER
}