HaberlerSamsun HaberleriGençlik Festivali Samsun'da on binlerce genci ağırladı

Gençlik Festivali Samsun'da on binlerce genci ağırladı - Samsun Haberleri

Samsun Sheraton Grand Beach'te 3. kez düzenlen ve 20 Haziran'da başlayan Samsun Gençlik Festivali son bulurken 4 gün içerisinde on binlerce genci ağırladı.

Gençlik Festivali Samsun'da on binlerce genci ağırladı

HABERİN GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...

YILDIZLAR GEÇİDİ YAŞANDI

Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım organizasyonuyla düzenlenen Karadeniz’in en büyük festivali Samsun Gençlik Festivali bu yıl 20-23 Haziran 2019 tarihleri arasında Sheraton Grand Beach’te 3. kez gerçekleşti. Mor ve Ötesi, Athena, Moğollar, Teoman, Selda Bağcan, Manga, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Adamlar, Umut Kuzey, Sena Şener gibi yıldızların sahne aldığı Samsun Gençlik Festival toplamda 28 başarılı sanatçı ve grubun performanslarına ev sahipliği yaptı. Adeta yıldızlar geçidi yaşanan festivale başta Samsun olmak üzere tüm bölgeden on binlerce genç akın etti.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜK

Milyon Yapım organizasyonunun mimari olan ve festivalde kendisi de sahne alan başarılı müzisyen Umut Kuzey’’ Anadolu’da festival kültürünü yaşatmaktan dolayı son derece mutluyuz. Zor ama bir o kadarda keyifli bir iş yapıyoruz. Amacımız festival kültürünü Anadolu’da yaşatmak ve gençlerin bütün sıkıntılarını unutup 4 gün boyunca eğlenerek enerjilerini yukarı çekmesini sağlamak. Festival yaptığımız bütün illerde olduğu gibi Samsun’da da büyük ilgi gördük. Bunun için bütün Samsun halkına teşekkür ederim.’’ Dedi.

YAŞAR TUNCEL

 

SIRADAKİ HABER
}