HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da seminer zamanı

Samsunspor'da seminer zamanı - Samsunspor Haberleri

Altyapı konusunda ciddi çalışmalar başlayan Samsunspor'un öncülüğündeki Kaleci Antrenörü Eğitim Semineri ve Kaleci Kampı bugün TFF Kaleci Antrenör Eğitmeni Rasim Kara'nın dersleriyle başlayacak.

Samsunspor'da seminer zamanı

Samsunspor, altyapı konusunda önemli alışmalar gerçekleştiriyor. Samsunspor'un önderliğinde Samsun il, ilçe ve çevre illerden gelecek kaleci antrenörleri için seminer düzenlenecek. Bugün başlayacak seminerde Türkiye Futbol Federasyonu Kaleci Antrenör Eğitmeni Rasim Kara, meslektaşlarına eğitimler verecek. İki gün sürecek seminerde teorik ve pratik eğitimler olacak.

DÜĞMEYE BASIYORUZ

Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, "Samsun, Ordu, Tokat, Çorum ve Sinop'tan kaleci antrenörleri davet etti. Bugün 30 kaleci antrenörü seminerde olacak. Yine Ordu ve Tokat'tan seçtiğimiz kaleciler de burada olacak. Bu seminerde hem antrenörler güncellenecek, hem de yetenekli çocukları göreceğiz. Kaleci antrenörleriyle başlayan seminerler, kategoriyle devam edecek. Biliyoruzki, taşıma suyla değirmen dönmez Oyuncu bir yere kadar alınır, kendimiz yetiştirmeliyiz. Bunu yapmak için düğmeye basıyoruz" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}