HaberlerEnver Sedat Tamgacı: 'Önerilere daima açığız'

Enver Sedat Tamgacı: 'Önerilere daima açığız'

TSD Samsun Şubesi yönetimiyle bir araya gelen SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı, 'Engelli dernek ve kuruluşlarının teklif ve önerilerine daima açığız' dedi

Enver Sedat Tamgacı: 'Önerilere daima açığız'

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, Şube Sekreteri Recep Çağlayan Güner ve dernek yöneticilerinden Sevilay Morçol ile birlikte SAMULAŞ'a giderek, Genel Müdür Enver Sedat Tamgacı'ya 'Hayırlı Olsun' ziyaretinde bulundu. Hakyemezoğlu, “Engelli yurttaşların otobüslerden ve tramvaylardan daha fazla ve daha rahat bir şekilde yararlanabilmesi noktasında yapılması gerekenleri Genel Müdür'e aktardık. Örneğin; tramvaylarda 2'inci kapı engelliler için önceliklidir. Maalesef vatandaşlarımız bu konuda son derece duyarsız. Rampalı olan bu kapılardan engelliler öncelikli olarak yararlanmalıdır. Bu yönde bir farkındalık oluşturulması gerektiğini de Genel Müdür'e belirttik” dedi.

HER ŞEY KALİTELİ ULAŞIM İÇİN

Sakatlar Derneği yöneticilerine ziyaretleri için teşekkür eden SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı ise, "Samsunlulara konforlu ve kaliteli ulaşım imkânları sağlamak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Engelli vatandaşlarımızın da bu imkânlardan azami ölçüde yararlanabilmesi bizim için son derece önemli. SAMULAŞ, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Sakatlar Derneği başta olmak üzere diğer engelli dernek ve kuruluşlarının teklif ve önerilerine daima açık olacak" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}