HaberlerNecattin Demirtaş: 'Tüm fikirlere kapımız açık'

Necattin Demirtaş: 'Tüm fikirlere kapımız açık'

İlkadım Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı'na katılan Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'Bu şehre katma değer sağlayacak her türlü fikir ve projeye kapımız açık olacak' dedi

Necattin Demirtaş: 'Tüm fikirlere kapımız açık'

İlkadım Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı, Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın katılımı ile gerçekleştirildi. Yıldıray Çınar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sivil toplum kuruluşları başkan ve temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

YENİ PROJELERHAYAT BULACAK

Toplantıda açılış konuşmasını yapan önceki dönem İlkadım Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Bünyamin Kocaoğlu, “5 yıl içerisinde İlkadım için güzel şeyler yaptık. Birlikte çalıştık, birlikte projeler ürettik. Bu güzel çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür eder ve yeni seçilecek olan konsey başkanımıza ve yönetimine başarılar dilerim” dedi. Ardından söz alan Samsun Barosu Başkanı Av. Kerami Gürbüz ise sivil toplum kuruluşlarının önemine değinerek, İlkadım Kent Konseyine yeni dönemde başarılar diledi. Yapılan oylama ile İlkadım Kent Konseyi Başkanlığına Yahya Taşkıran seçildi. Taşkıran, “İlkadım için bir araya gelen tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. İlçemize katkı sağlayacak fikri olan bütün vatandaşlarımızla birlikte çalışacağız. Hep birlikte projeler üreterek, başarılı bir yönetim sergilemek için elimizden geleni yapacağız. Bu önemli göreve beni layık gören herkese yürekten teşekkür ederim” diye konuştu.

HIZLI ÇÖZÜM BULUNACAK

İlkadım Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısında konuşan Başkan Demirtaş, İlkadım ve Samsun için en iyi hizmeti sağlama noktasında çalışacaklarının altını çizdi. Demirtaş, “Bu şehre katma değer sağlayacak her türlü fikir ve projeye kapımız açık olacak. Geçmiş dönemden gelen tecrübemiz ile kuruculuğunu yaptığım İlkadım Kent Konseyimizi yeni dönemde de koşulsuz destekleyeceğiz. Konseyimiz bünyesinde mahalle meclisi kurarak vatandaşımızın taleplerini ilk ağızdan öğrenme ve çözüm üretme şansı bulacağız. Böylelikle daha sağlam bir iletişim kurarak hemşehrilerimize hızlı çözümlerle hizmet götüreceğiz. Yeni dönemde Kent Konseyimizin kapıları vatandaşlarımıza sonuna kadar açık olacak ve bu şehri örnek projelerle birlikte güzelleştireceğiz. Belediyemizin desteğinin her zaman yanında olacağı İlkadım Kent Konseyimizin yeni başkanı ve üyelerine başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}