HaberlerBaşkan Mustafa Demir: 'Hizmette ayrım yapmayacağız'

Başkan Mustafa Demir: 'Hizmette ayrım yapmayacağız'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik ilçesinde önce partililerle bir araya geldi, ardından Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'yı ziyaret etti. Demir, 'Millete hizmet eden hayırla yad edilir. Bizler de ilçe ayrımı yapmadan gece gündüz çalışacağız' dedi

Başkan Mustafa Demir: 'Hizmette ayrım yapmayacağız'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'İade-i Ziyaret' programlarının ilkinde AK Parti Canik İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. İlçe Başkanı Ercan Eler ve partililerle bir araya gelen Başkan Mustafa Demir, "Bizim dönemimizde Canik ilçemiz çok daha iyi hizmetlere kavuşacak, olumlu yönde bir değişim yaşayacak. Büyükşehir olarak ilçe ayrımı yapmadan her yere hizmet götürmenin çabası içerisinde olacağız. Bizler teşkilatımızın her kademesindeki arkadaşlarımızla hizmetlerimize hizmet katmak için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

İLETİŞİM HALİNDE OLACAĞIZ

Canik'te parti teşkilatının tüm üyelerine, Kadın Kolları'na gayretleri için teşekkür eden Başkan Mustafa Demir, "Hepiniz seçim dönemimizde büyük gayretler içerisinde oldunuz. Bu partinin kuruluşunda, uzun yıllardır siyasetinde yer alan bir ağabeyiniz olarak şunu söylemek istiyorum ki, ben de sizler için elimden gelen ne varsa yapmaya hazırım. Sizlerle sürekli iletişim halinde olacağız" diye konuştu. Demir ardından, beraberinde AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler ile birlikte 31 Mart Yerel Seçimleri'nde 'Belediye Başkanı' seçilen İbrahim Sandıkçı’yı makamında ziyaret etti. Başkan Demir, Sandıkçı ve Eler ile birlikte Canik ilçesinde planlanan ve devam eden yatırım ve projelerle ilgili bilgi alış verişinde bulundu. Öte yandan Başkan Demir, gerek partilerle buluşması gerekse belediye ziyareti öncesi ve sonrası Caniklilerle de selamlaştı, sohbet etti.

SIRADAKİ HABER
}