HaberlerHaber Medya'ya bir ödül daha

Haber Medya'ya bir ödül daha

OMÜ İletişim Fakültesi 'Genç İletişimciler Yarışması'nda kazananlar düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Yarışmaya 'Haber Fotoğrafı' dalında katılan Haberaks TV Muhabiri Emre Pank birinci oldu

Haber Medya'ya bir ödül daha

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi öğrencileri arasında Mustafa Kemal Güneşdoğdu anısına düzenlenen 'Genç İletişimciler' yarışmasının kazananları belli oldu.

Fakültenin uygulama gazetesi Genç İfade'de yayınlanan haberler ve OMÜ Radyo'daki programlar ile 14 farklı kategoride yarışan 38 öğrenci ödül aldı.

HEYECANIMIZ ARTIYOR

İletişim Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenen programa Çarşamba Kaymakamı Mustafa Güney, Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Vedat Ceyhan, Haber Medya Haber Müdürü Onur Nurdemir, Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

İletişim Fakültesi idari ve akademik kadrosunun da katıldığı programda konuşan İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yard. Doç. Dr. Ahmet Oktan, "Yeni bir fakülte olmamıza rağmen günden güne etkinliklerimiz artıyor. Bu ve bunun gibi etkinliklerle öğrencilerimiz daha aktif hale geliyor" dedi.

PANK BİRİNCİ OLDU

Kültür-Sanat, Araştırma Özel, Sağlık Spor, Rutin, Röportaj Söyleşi, Televizyon Haberciliği, Haber Fotoğrafı, Estetik Fotoğraf, Oyun İçi Reklamcılık, Kamu Spotu, Kurumsal İletişim, Reklam Fotoğrafı ve Tasarımı, En İyi Radyo Programı ve En İyi Radyo Spikeri katagorilerinde yarışan öğrenciler ödüllerini programa katılan davetlilerden aldı. Yarışmaya "Haber Fotoğrafı" dalında katılan Haberaks TV Muhabiri Emre Pank birinci oldu. Pank, ödülünü OMÜ Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil'den aldı.

SIRADAKİ HABER
}