HaberlerSamsun HaberleriSamsun'un birincisi Bafra

Samsun'un birincisi Bafra - Samsun Haberleri

'Samsun Maarif Hareketi' kapsamında düzenlenen 2018-2019 eğitim-öğretim yılı 'Maarifin Yıldızları' ödül töreninde 'Samsun Okuma Vakti' kategorisinde Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü birinci oldu. Birincilik ödülü Samsun Valisi Osman Kaymak tarafından Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu'na verildi.

Samsun'un birincisi Bafra

Birincilik ödülü Samsun Valisi Osman Kaymak tarafından Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu'na verildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Katipoğlu, bu ödülün alınmasında Bafra halkının ve tüm eğitim paydaşlarının büyük katkısı olduğunu ifade etti. Katipoğlu, maksatlarının ilçede kitap okuma oranının artmasını sağlamak olduğunu, bunun için de Samsun Okuma Vakti projesine destek olmak için ilçe genelinde farkındalık etkinlikleri yaparak öncelikle öğrencilerin ve Bafra halkının okumaya dikkatini çekmeye çalıştıklarını belirtti.

BAFRA MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ BİRİNCİ

'Samsun Maarif Hareketi' kapsamında yapılan Maarif Yıldızları ödül töreninde, TÜBİTAK yılın bilim okulu kategorisinde Bafra Mesleki Teknik Anadolu Lisesi birinci, yılın sosyal projesi okulu kategorisinde de Bafra Anadolu Lisesi üçüncü oldu.

 

SIRADAKİ HABER
}