HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da hareket zamanı

Samsunspor'da hareket zamanı - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal gidecek ve gelecek tüm oyuncularla ilgili hamleleri Samsun'dan atacaklarını belirterek, '2 haftadır İstanbul'da çok ciddi görüşmeler yaptık ve Samsun'a döndük. Transfer üssünü de şehre taşımız olduk. Bu hafta oldukça hareketli geçecek' dedi

Samsunspor'da hareket zamanı

Samsunspor'da Genel Menajer Mustafa Aztopal, bu haftanın transfer adına oldukça hareketli geçeceğini söyledi. Mustafa Aztopal, "Yaklaşık 2 haftadır İstanbul'da çok ciddi çalışmalar yaptık. Hocamız İrfan Buz'la da toplantılar gerçekleştirerek yol haritamızı belirledik. Gökhan Meral'le anlaştık, futbolcularımız İrfan Başaran ve İshak Doğan'a da kendilerine takım bulmalarını söyledik. Artık ise ben Samsun'a döndüm ve bütün görüşmeleri buradan gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

TEBLİĞ EDİLECEK

Mustafa Aztopal, "Transfer üssünü Samsun'a taşıdık. Hocamız da bir sonraki hafta Samsun'da olacak. O da ciddi çalışmalar yapıyor. Gidecek isimleri belirlemiştik. O isimlere bu durumu tebliğ edip, kulüp bulmalarını isteyeceğiz. İlk etapta bunu telefonla kendilerine bildirip, görüşme istemeleri halinde Samsun'a çağıracağız. Yine dış transferde de geri dönüşler olduğunda Samsun'a davet edeceğiz. Bu haftanın oldukça hareketli geçmesini bekliyoruz. Doğru ve sabırlı adım atıyoruz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}