HaberlerAdı Samsunspor'la anılan golcü Haber'e konuştu: 'Samsunspor çocukluk hayalim'

Adı Samsunspor'la anılan golcü Haber'e konuştu: 'Samsunspor çocukluk hayalim'

İstanbul'dan Samsun'a selam gönderen ve Haber Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulunan golcü oyuncu Berk İsmail Ünsal, 'Samsun benim baba memleketim. Küçüklüğümden beri bu takımda forma giyme hayalim hep vardı. Şu an ortada net bir şey yok. Eğer şartlar oluşursa Samsunspor'un başarısı için ter dökmeyi isterim' dedi.

Adı Samsunspor'la anılan golcü Haber'e konuştu: 'Samsunspor çocukluk hayalim'

SAMSUN'A HİÇ GELMEDİM 

Samsunspor'la son günlerde adı anılan Samsun'a geldi, gelmedi dedikodularına Berk İsmail Ünsal son noktayı koydu. Gazetemiz spor muhabiri Salim Yıldız'a özel açıklamalarda bulunan golcü oyuncu, İstanbul'dan Samsun'a da selam gönderdi. Ailesiyle birlikte İstanbul'da tatilini sürdüren Berk İsmail Ünsal, Samsun'da olduğum iddiaları doğru değil. Henüz Samsun'a gelmedim. Sakaryaspor ile olan sözleşme sorununu çözmeye çalışıyoruz. Büyük bir ihtimalle bu sorun hafta içerisinde çözülecek" dedi. 

HAYALİMDE VAR 

Yurt dışından çok sayı da takımın yöneticilerinin menajeriyle irtibata geçtiğini söyleyen Berk İsmail Ünsal, "Menajerimle görüşen Almanya Bundesliga 2. Ligi takım yöneticileri de var. Önceliğim Sakaryaspor'daki sorunu çözmek. Avukatımla görüşeceğiz ve gerekeni yapacağım. Samsun benim baba memleketim. Küçüklüğümden beri bu takımda forma giyme hayalim hep vardı. Şu an ortada net bişey yok. Eğer şartlar oluşursa Samsunspor'un başarısı için ter dökmeyi isterim" diye konuştu.

Salim YILDIZ / ÖZEL HABER

 

SIRADAKİ HABER
}