HaberlerHavza'da sosyal denge yenilendi

Havza'da sosyal denge yenilendi

Havza Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Samsun Şubesi arasında bir süredir devam eden görüşmeler neticesinde sosyal denge sözleşmesi yenilenerek imzalandı

Havza'da sosyal denge yenilendi

Havza Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Samsun Şubesi arasında bir süredir devam eden görüşmeler neticesinde sosyal denge sözleşmesi yenilenerek imzalandı. imza törenine Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Büyük, BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Havza Belediyesi İş Yeri Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu ve sendika üyeleri katıldı.

ALIN TERİNİN YANINDAYIZ

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise imkanlar dahilinde çalışanlara en iyi sosyal hakları sağmanının çabası içinde olduklarını belirterek, “Sözleşmenin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Çalışanların motivasyonunu sağlamak için her zaman biz çalışanın ve alın teri dökenin ve görevini layıkıyla yapan herkesin yanındayız. " ifadelerini kullandı.

SIRA ÇALIŞANLARDA

BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli imzalanan sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını dileyerek, “Birlik ve beraberlik ile Havza Belediyesi'nde güzel ve hayırlı bir işe imza attık, başkanımıza teşekkür ediyoruz. Başkanım ellerinden gelenin en iyisini yaptı. Sıra çalışanlardadır. Sizler de, memleketinizi ve başkanınızı düşünerek çalışmalısınız. İmza töreninin ardından Gayretli, Özdemir’e sözleşmelerin imzalandığı BEM- BİR-SEN kalemi hediye etti.

SIRADAKİ HABER
}