HaberlerŞampiyon Haber'e konuştu... Verdiğim sözü tuttum

Şampiyon Haber'e konuştu... Verdiğim sözü tuttum

İlk defa Türkiye Boks Şampiyonası'na katılan ve üst minikler kategorisinde altın madalyanın sahibi olan Sudenaz, sözünü tuttu. Boksu çok sevdiğini belirten demir yumruk hedefinin Avrupa Şampiyonluğu olduğunu söyledi

Şampiyon Haber'e konuştu... Verdiğim sözü tuttum

AİLECE BOKSÖRLER

Amasya'da yapılan Üst Minikler Türkiye Boks Şampiyonası'nda ringe çıkan Sevindik Spor Kulübü sporcusu Sudenaz Ballıoğlu, önemli bir başarıya imza attı. 64 kiloda 4 rakibi ile kozlarını paylaşan Sudenaz, Türkiye Şampiyonluğu elde ederek sevenlerine büyük mutluluk yaşattı. Babası ve abisi kendisi gibi boksör olan demir yumruk şimdi hedefini Avrupa Şampiyonluğu olarak belirledi.

HEDEF AVRUPA

İlk defa bir resmi şampiyonaya katıldığını dile getiren Sudenaz Ballıoğlu, "Bundan 1 ay önce sizlere şampiyon olacağımın sözünü vermiştim ve ben bu sözümü tuttum. Altın madalyayı memleketime kazandırarak gurur yaşattım. Hedefim Avrupa Şampiyonası'nda da rakiplerimi dize getirip şampiyonluk ünvanını kazanmak. Bunu yapabileceğime inanıyorum ve başaracağım" diye konuştu.

KIZIMLA GURUR DUYDUM

Hem antrenörlük hem babalık görevini en iyi şekilde yürüttüğünü belirten Ramazan Ballıoğlu, "Kızımın boks kategorisinde başarılara ulaşacağına ilk başta inanmamıştım. Ama geldiğimiz noktada onun bu azmi ve başarısı beni çok gururlandırdı ve duygulandırdı. Artık bundan sonra zorlu yolları hep beraber onunla aşıp nice zaferlere imza atacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Salim YILDIZ ÖZEL

SIRADAKİ HABER
}