HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da kanser hastasının feryadı! Her yerde kedisini arıyor

Samsun'da kanser hastasının feryadı! Her yerde kedisini arıyor - Samsun Haberleri

Samsun'da kanser tedavisi görev bir kadının, kedisi kayboldu. Kendisine yaşam enerjisi veren kedisinin kaybolmasıyla değerleri yükselen kadın, şimdi her yerde kedisini arıyor

Samsun'da kanser hastasının feryadı! Her yerde kedisini arıyor

Samsun İlkadım ilçesi Meskenler Mahallesi’nde oturan ve kanser tedavisi gören 2 çocuk annesi 46 yaşındaki Havva Kargaoğlu'nun, yaklaşık 1 ay önce 3 yaşındaki Van kedisi olan Paşa isimli kedisi camdan dışarı çıkarak kayboldu. Samsun'un her yerine el afişleri asan Havva Kargaoğlu, kedisini getirene 2 bin TL ödül vereceğini dile getirdi.

YAŞAM KAYNAĞIM

Samsun'a, Terme ilçesinden 40 gün önce taşındıklarını söyleyen Kargaoğlu, “Evimize taşındıktan 10 gün sonra Paşam, camdan dışarı çıkarak kayboldu. Daha önceden de bahçeye çıkıyordu. Ancak geri geliyordu. Camdan dışarı çıkmış, ondan sonra hiç bir haber alamadım. Yaklaşık bir aydır Paşam kayıp. Her yeri aradım ancak bulamadım. Çalındığından şüpheleniyorum. Her kim aldıysa bana Paşa'mı geri getirsin" dedi. Kedisi Paşa'yı 2 günlükken aldığını söyleyen Havva Kargaoğlu, "Şu anda kedim 3 yaşında, o benim her şeyimdi. Yaşam kaynağımdı. Kendim kanser tedavisi görüyorum. O kaybolduktan sonra değerlerim yükseldi. Yükselmeye de devam ediyor. Her yerde onu arıyorum. El afişi bastırdım, şehrin her yerine dağıttım. Allah rızası için onu bana getirsinler. Rüyalarımda onu görüyorum. Uykularım kaçıyor. O benim çocuğum gibiydi. Gören veya yerini bilen varsa ne olursunuz bana getirin" diyerek gözyaşı döktü.

Bayram OK / ÖZEL HABEREN ÇOK OKUNANLAR

Camiye gelmeyince öldüğü ortaya çıktı

1 Camiye gelmeyince öldüğü ortaya çıktı

Cinayet zanlısının üzerinden cephanelik çıktı

2 Cinayet zanlısının üzerinden cephanelik çıktı

Tekirdağ'da korkutan yangın

3 Tekirdağ'da korkutan yangın

Yolcu otobüsünün çarptığı otomobil takla atıp karşı şeride geçti: 2 yaralı

4 Yolcu otobüsünün çarptığı otomobil takla atıp karşı şeride geçti: 2 yaralı

Sincan Belediyesi'nin AKP'li Meclis üyesi trafik kazası geçirdi

5 Sincan Belediyesi'nin AKP'li Meclis üyesi trafik kazası geçirdi


SIRADAKİ HABER
}