HaberlerSamsun HaberleriSadık Aydın'la yola devam 'Hizmet tam gaz sürecek'

Sadık Aydın'la yola devam 'Hizmet tam gaz sürecek' - Samsun Haberleri

Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği Samsun Şubesinin Genel Kurulunda mevcut başkan Sadık Aydın güven tazeledi. Başkan Aydın, 'Demokrasi şöleninde bir seçim geçirdik. Onursal üyelerimizle beraber, hizmetimizi tam gaz sürdüreceğiz' dedi

Sadık Aydın'la yola devam 'Hizmet tam gaz sürecek'

Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği Samsun Şubesinde seçim heyecanı yaşandı. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği binasında gerçekleşen genel kurulda mevcut başkan Sadık Aydın ve emekli polis Senai Aslan yarıştı. İkili yarışın olduğu seçimde 63 üyesi bulunan derneğin 44 üyesi oy kullandı ve 1 oy geçersiz sayıldı. Mevcut başkan Aydın 22 oy olarak başkan seçilirken, Aslan ise 21 oy aldı.

100 ÖĞRENCİYE BURS

Seçim sonrası açıklamada bulunan Başkan Sadık Aydın, “Demokrasi şöleninde bir seçim geçirdik, adil bir seçim oldu. Genel kurulumuza katılan herkese çok teşekkür ediyorum. İkinci dönemde Allah bana güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Onursal üyelerimizle beraber, hizmetimizi tam gaz sürdüreceğiz. Halk ile polisi birleştireceğiz” dedi. Yeni dönemde yapacağı çalışmalardan da bahseden Başkan Aydın, “Şu ana kadar meslektaşlarımızın lise ve üniversitede okuyan 52 çocuğuna karşılıksız burs verdik. Yeni döneminde bunu 100 öğrenciye çıkartmayı hedefliyorum. Üyelerimiz için, özel hastaneler ile anlaşma imzalayıp indirim sağlayacağız. Meslektaşlarımızın daha rahat, huzurlu, birlik ve beraberlik içinde yaşaması için çalışmalar gerçekleştireceğim. Derneğimiz, İlkadım Hürriyet Mahallesi, Osmaniye Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Yeni Karakol diye geçen 90 yıllık bir bina. Derneğimiz tüm halkımıza hizmet veriyor ve herkese kapımız açıktır. Üyelerimiz ise derneğimize sahip çıkarak bizlere destek olsunlar” dedi. Genel kurula EMŞAV Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim de katıldı.

Erdinç YILDIZ

 

 

 

 

 

 

 

SIRADAKİ HABER
}