HaberlerSamsun HaberleriAtakum'da seferberlik

Atakum'da seferberlik - Samsun Haberleri

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci Atakum Belediyesi çalışanlarına seslenerek seferberlik çağrısı yaptı. Deveci, 'Arkadaşlar, bu bir zorunluluk, bu bir seferberlik; içinde bulunduğumuz kosulların oluşmasında, hepimizin kusuru var, bu bilinçle çalışmalıyız. Sağlık sorunu bulunmayan arkadaşlar, verilen görevi en iyi şekilde yapmalıdır' dedi

Atakum'da seferberlik

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci Atakum Belediyesi çalışanlarına seslenerek seferberlik çağrısı yaptı. Halktan gizli hiçbir şey yapmayacağını belirten Deveci, "Atakum Belediyesinin değerli çalışanları, sevgili çalışma arkadaşlarım, beni izlediğinizi biliyorum; sizlere özellikle buradan seslenmeyi tercih ettim; çünkü ben, halktan gizli bir şey yapmayacağım. Atakum Belediyesinin bütçesinin ancak çalışanların maaşını ödemeye yettiğini, üretilecek bir kaynak bırakılmadığını ya da kısa zamanda olanaklı olmadığını biliyorsunuz. Sizler 1300 kişisiniz ,başka bir anlatımla 1300 ailesiniz, geride 210 000 nüfus, 60 000 aile var ve bizden hizmet bekliyor. Atakum Belediyesi ve çalışanları da Atakumlulara hizmet için var. tasarruf edebilmek, Atakumlulara hizmet borcumuzu aksatmamak için, bir kısım çalışanlarımız, eğitim durumu, yaşı vb. unsurlar dikkate alınarak temizlik, park bahçe ve fen işleri birimlerimizde görevlendirildi." ifadelerini kullandı.

SOFRAMIZA HELAL LOKMA KOYALIM

Deveci yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Bu uygulamanın birinci amacı sizlerin iş güvenliğinizi yönetebilir kılmak, bu kriz döneminden ,zarar görmeden geçilebilmesini sağlamak ve tabi Atakum halkına olan sorumluluklarınızı da yerine getirmek.  Arkadaşlar, bu bir zorunluluk, bu bir seferberlik; içinde bulunduğumuz kosulların oluşmasında ,hepimizin kusuru var, bu bilinçle çalışmalıyız. Sağlık sorunu bulunmayan arkadaşlar ,verilen görevi en iyi şekilde yapmalıdır. Hepinizi izliyorum; sizleri halk da izliyor, iyiyi de kötüyü de bana ya da diğer yetkililere iletiyorlar... Çalışın arkadaşlar, verimli çalışın, hem bu darboğazdan birlikte çıkalım ve hem de akşam soframıza helal lokma koyalım..."

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarına müjde

1 Samsunspor taraftarına müjde

Samsunspor kalesi emin ellerde

2 Samsunspor kalesi emin ellerde

Samsun Eğitim ve Araştırma'nın Başhekimi'nden Haber Gazetesi'ne özel açıklamalar

3 Samsun Eğitim ve Araştırma'nın Başhekimi'nden Haber Gazetesi'ne özel açıklamalar

17 Temmuz Çarşamba Samsun hava durumu

4 17 Temmuz Çarşamba Samsun hava durumu

Başkan İsmail Uyanık: 'Şampiyonluk için yola çıktık'

5 Başkan İsmail Uyanık: 'Şampiyonluk için yola çıktık'

İmamoğlu'ndan istifa etmeyen yöneticilerle ilgili çarpıcı açıklama

6 İmamoğlu'ndan istifa etmeyen yöneticilerle ilgili çarpıcı açıklama

Bir kadın cinayeti daha! Vahşice öldürüldü

7 Bir kadın cinayeti daha! Vahşice öldürüldü

Samsun'da trafik kazası: 4 yaralı

8 Samsun'da trafik kazası: 4 yaralı

Samsun'da silahlı saldırı

9 Samsun'da silahlı saldırı

Samsun'da büyüleyen manzara

10 Samsun'da büyüleyen manzara


SIRADAKİ HABER
}