HaberlerSamsunspor HaberleriAnlaşmalar tamam... Samsunspor'a geliyorlar

Anlaşmalar tamam... Samsunspor'a geliyorlar - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Fenerbahçe'den Ahmethan Köse ve Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü'nden de Yalçın Kılınç ile her konuda anlaştıklarını, imza için kulüpleriyle görüşmelerin devam ettiğini söyledi.

Anlaşmalar tamam... Samsunspor'a geliyorlar

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Samsun Büyükşehir Belediyesine ait restoranda düzenlediği basın toplantısında, transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.

FABRİKA AYARLARINA DÖNMELİYİZ

Samsunspor'un önceliğinin altyapısını kurmak olduğuna işaret eden Uyanık, "Samsunspor'un altyapısını güçlü şekilde kuramazsak, bu İstanbul masalı uzun sürmez. Kendi oyuncularımızı yetiştiremezsek, dışarıdan toplama oyuncularla yolumuza devam edemeyiz. Türkiye'de alt liglerde şu anda dışarıdan oyuncu alabilecek, parasını ödeyebilecek sadece 3-5 kulüp var. Samsunspor da bu takımların arasında. Geçmişte kendi yıldız oyuncularımızı yetiştirdiğimiz gibi fabrika ayarlarına dönmek zorundayız." ifadelerini kullandı.

OYUNCU İLE ANLAŞTIK

Başkan İsmail Uyanık, şampiyon olup bir üst lige çıkmak istediklerini vurgulayarak, bunun için önemli transferler yaptıklarını kaydetti. Genç ve gelecek vadeden oyuncuları transfer etmeye çalıştıklarını dile getiren Başkan İsmail Uyanık, şöyle devam etti: "Fenerbahçe'nin altyapısında yetişen Ahmethan Köse de böyle bir oyuncu. Genç santrfor Ahmethan Köse'yi bonservisi ile kadromuza katmak istiyoruz. Oyuncu ile anlaştık. Genel menajerimiz Mustafa Aztopal bugün Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli ile görüşecek. Takımıyla da anlaşırsak Ahmethan'ı kadromuza dahil edeceğiz. Samsunspor'un geleceği ve bugünü için önemli bir transferi yapmış oluruz."

Başkan İsmail Uyanık, Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü'nden de Yalçın Kılınç ile her konuda anlaştıklarını, kulübün karar vermesini beklediklerini sözlerine ekledi.

SIRADAKİ HABER
}