HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da Ahmethan'da mutlu son, Yalçın beklemede

Samsunspor'da Ahmethan'da mutlu son, Yalçın beklemede - Samsunspor Haberleri

Samsunspor, Fenerbahçeli genç golcü Ahmethan Köse transferinde mutlu sona ulaştı. Samsun'a gelen ve sağlık kontrollerinden geçen golcü oyuncu ile bugün veya yarın imzalar atılacak. Yalçın Kılınç transferi ise şu anlık beklemede.

Samsunspor'da Ahmethan'da mutlu son, Yalçın beklemede

Transferi yapacağı iki takviye ile kapatacak olan Samsunspor, daha önce prensipte anlaşmaya vardığı Ahmethan Köse transferinde mutlu sona ulaştı. Genel Menajer Mustafa Aztopal ile birlikte Samsun'a gelen ve sağlık kontrollerinden geçen genç golcü için bugün veya yarın imza töreni düzenlenecek. Stoper konusunda ise Yalçın Kılınç ile de el sıkışan Kırmızı-Beyazlılar oyuncunun kulübü Gazişehir Futbol Kulübü'nden cevap bekliyor.

FENERBAHÇE'YE TEŞEKKÜR

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, "Ahmethan Köse hedeflediğimiz gibi güzel bir sonuca gittik. Bonservisiyle birlikte artık Ahmethan Samsunspor'da. Fenerbahçe Kulübü'ne bu transferde gösterdikleri anlayış için teşekkür ediyoruz. Yalçın Kılınç konusunda ise şu anlık beklemedeyiz. Kulübü de beklediğimiz olumlu cevabı verdiği takdirde Yalçın'da aramızda yer alacak ve transfer defterini kapatacağız" dedi.

Salim YILDIZ

 

SIRADAKİ HABER
}