HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'a Batıpark mı Doğupark mı?

Samsunspor'a Batıpark mı Doğupark mı? - Samsunspor Haberleri

Samsunspor yönetiminin Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ziyareti sonrası altyapı tesisleri için önemli adımlar atıldı. Daha önce Batıpark isminin ön plana çıktığı yer arayışına Doğupark'ta eklendi.

Samsunspor'a Batıpark mı Doğupark mı?

Geleceğe yönelik planlamalar yapan Samsunspor'da ciddi adımlar atılıyor. Daha önce Samsun- Ordu karayolu üzerinde Petrol Ofisi Dolum Tesisleri arkasında bulunan dolgu sahasına yönelen ve zemin etüt çalışması yaptıran Samsunspor, sonuçların sağlıklı olmadığı için bu alandan vazgeçmişti. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile yapılan görüşmeler sonrası Batıpark Tesisleri ön plana çıkmış ve burası için Başkan Mustafa Demir'den gelecek haber beklenmişti. 

RAPOR HAZIRLANACAK 

Geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret eden Samsunspor'da Başkan İsmail Uyanık ve kurmayları Demir'e desteklerinden dolayı teşekkür etmişti. Samimi ortamda geçen görüşme sonrası Doğupark ismi de yeni yapılacak tesisler için işaret edilen alan oldu. Yapılan görüşmede her iki tarafın da bir komisyon heyeti kurup, altyapı tesisi için Batıpark ve Doğupark üzerinde çalışmalar yapacağı ve hazırlanacak raporun bekleneceği öğrenildi.

Salim YILDIZ 

SIRADAKİ HABER
}