HaberlerMilletvekili Yılmaz, şehit binbaşının baba ocağını ziyaret etti

Milletvekili Yılmaz, şehit binbaşının baba ocağını ziyaret etti

Şehit binbaşı Zafer Akkuş'un mezarını ve baba evini ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Rabbim hainlere fırsat vermesin. Şehit binbaşımızın acı haberini aldığımızda hepimizin yüreği yandı' dedi

Milletvekili Yılmaz, şehit binbaşının baba ocağını ziyaret etti

Bitlis'te, PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen Merkez İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Zafer Akkuş, Samsun'un Asarcık ilçesinde binlerce vatandaşın katılımıyla gözyaşları arasında toprağa verildi. AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz; Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıca, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kahveci, Büyükşehir Belediyesi önceki dönem Genel Sekreteri Coşkun Öncel ile birlikte şehidin Armutlu Mahallesi'ndeki baba evine gitti.

BU ACI HEPİMİZİN

Emekli astsubay olan baba Rüştü ile anne Saniye Akkuş'a taziyelerini ileten Yılmaz, "Acınız acımız. Hain bir saldırı sonucu şehit düşen kahramanımız artık yüreğimiz de ebediyen yaşayacak. Şehitlerimize ve değerli ailelerine bu vatan minnettardır" dedi. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin sıradan bir devlet olmadığını ve her bir karışında şehitlerin kanının bulunduğunu anımsatan Yılmaz, "Rabbim hainlere fırsat vermesin. Şehit binbaşımızın acı haberini aldığımızda hepimizin yüreği yandı.  En büyük acıyı tabi ki, değerli ailesi yaşadı. Her zaman şehit ailelerimizin, gazilerimizin yanındayız. Bir nebze olsun acılarını paylaşabiliyorsak ne mutlu bize" diye konuştu. Yılmaz ve beraberindekiler daha sonra şehidin mezarına giderek burada dua etti.

 

SIRADAKİ HABER
}