HaberlerSamsun HaberleriSamsunlu boksörlere ablaları sponsor oldu!

Samsunlu boksörlere ablaları sponsor oldu! - Samsun Haberleri

Türkiye Boks Şampiyonası'nda elde ettiği dereceler ile Samsun'un ismini Türkiye'de duyuran genç boksörlere Samsunlu iş kadını Derya Bekar sponsor oldu. İş kadını Bekar, 'Elinden gelen herkes bu tür başarılara imza atan gençlerimize sahip çıkmalı' dedi

Samsunlu boksörlere ablaları sponsor oldu!

 

DESTEKLERİMİZ SÜRECEK

Samsun Sevindik Boks Spor Kulübü bünyesinde yetişen boksörler, adından söz övgü ile söz ettirmeye devam ediyor. Amasya’da düzenlenen Üst Minikler Türkiye Boks Şampiyonası'nda altın madalya kazanan 14 yaşındaki Sude Naz Ballıoğlu ve bronz madalyanın sahibi olan Kürşat Baran Göçer, hayırsever iş kadını Derya Bekar tarafından ödüllendirildi. Başarılı sporcuların her zaman yanında olacağın belirten iş kadını Bekar, "İmkanı olan herkese bu tür başarılarla Samsun'u Türkiye'de ve Avrupa'da da temsil eden gurur simgesi genç sporculara sahip çıkmalıyız. Ben bundan sonraki süreçte de başarılı olan sporculara her zaman destek olmaya devam edeceğiz" dedi.

BÜYÜK GURUR YAŞADIK

Sevindik Boks Spor Kulübü’ne gelerek başarılı sporculara ödüllerini taktim eden iş kadını Derya Bekar, “Sürekli olarak gençlerimizi salonda izleyerek onların azimli çalışmalarına şahit oldum. Bu sayede kendi kızımı da bu kulübe yazdırdım. Başarılı sporcularımız Türkiye’de Samsunumuzu temsil etmeye devam ederken, bizler de daima çeşitli hediyelerle onları mutlu etmeyi sürdüreceğiz” diye konuştu. Elde ettikleri başarılardan ötürü büyük bir gurur yaşadıklarını ifade eden Antrenör Ramazan Ballıoğlu, “Sevindik Boks Spor Kulübü olarak büyük bir gurur yaşadık. Çocuklarımız Türkiye şampiyonu ve üçüncüsü oldu. İnşallah bu sporcularımız Milli takıma katılarak önce Türkiye’yi sonra Samsun’u temsil edecekler" diye ifade etti.

Mustafa CİVELEK ÖZEL Haber

 

 

 

SIRADAKİ HABER
}