HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da otoparklarda dev revizyon

Samsunspor'da otoparklarda dev revizyon - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'un en büyük gelir kaynaklarından olan ve fuar alanında bulunan Samsunspor Otoparkı, yenilenen yüzüyle hizmete girdi. Büyük bir titizlikle yapılan yenilikler ise fuar içi esnafını mutlu etti

Samsunspor'da otoparklarda dev revizyon

Elde edilen gelirle ekonomik açıdan kar etmeyi amaçlayan Samsunspor’un yeni otopark projesi, vatandaşların büyük beğenisini kazandı. Samsun fuar içi bölgesinde yer alan ve geliri Kırmızı-Beyazlı kulübe aktarılan Samsunspor Otoparkı'nda önemli yenilikler yapıldı. Yeni haliyle hizmete açılan otopark’a 24 saat güvenlik kameralarıyla takip sistemi monte edildi. Araç giriş çıkışlarını hızlandırmak için kameralı plaka okuma sistemi ve otopark içerisinde müşterilere yardımcı olmak amacıyla görevli personellerde yerleştirildi. Ayrıca ışıklandırma, asfaltlama ve yerlere de şerit çizgileri çekildi. Yapılan yenileme çalışmasıyla birlikte otoparkta efektif bir görünüm ortaya çıktı.

ESNAFLARIMIZ ÇOK MEMNUN

Taraftar ve İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Otoparklardan Sorumlu Yönetici Aykut Çepni, " Yapılan yenileme çalışmaları ile otoparklarımıza farklı bir görünüm kazandırdık. Fuariçi otopark alanında 24 saat güvenlik kameraları ile görevlilerimiz vatandaşların hizmetinde olacak. Ayrıca plaka okuma kamera sistemi ile giriş çıkışlardaki yoğunluğu büyük bir oranda azalttık. Buraya gelecek olan vatandaşlarımız sorunsuz bir şekilde hizmet görecek. Esnaflarımızdan aldığımız tepkiler ise gayet memnun edici. Başkanımız İsmail Uyanık'la başlayan köklü değişim ve kurumsal çalışmalar otoparklara da yansıdı. Burada elde edilen gelirler ise Samsunspor'umuzun kasasına giriyor" diye konuştu.

Salim YILDIZ / ÖZEL HABER

SIRADAKİ HABER
}